10 800 ₴
Сейф MSR.30.K.E – новинка 2023 року від ТМ MySafe. Основною особливістю даних сейфів являється стильний сучасний дизайн з обтічними кутами, який ідеально впишеться в інтер’єр будь-якого офісу чи квартири.
Сейфи серії MSR мають товщину металу корпусу - 2 мм, товщину металу дверей – 4 мм.
В них використовується ригельна система замикання (2 активних хромованих ригеля, що обертаються діаметром 25 мм). Сейфи серії MSR мають антизламну конструкцію. Сейфи серії MSR укомплектовані кодовим електронним замком MySafe.
Модель MSR.30.K.Е укомплектована електронним кодовим замком з аварійним ключем. Тобто сейф можна відкрити або введенням кодової комбінації, або аварійним ключем.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Griffon |
| Страна производитель | Украина |
| Взломостойкость | Н0 класс |
| Вид сейфа | гостиничные и мебельные сейфы |
| Тип замка | Биометрический, Механический ключевой, Электронный кодовый |
| Цвет | Черный |
| Общие | |
| Вес | 15 кг |
| Внутренний объем | 29 л |
| Пользовательские характеристики | |
| Внутреннее отделение в сейфе | Полка |
| Внутренние габариты (ВхШхГ) | 29,6x37,6x26,4 |
| Возможность анкерного крепления | К полу и стене |
| Высота, мм | 300 |
| Габариты (ВхШхГ) | 30x38x32 см |
| Гарантия | 5 лет на сейф, 12 месяцев на замок |
| Глубина, мм | 320 |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Замок | Электронный кодовый, Ключ |
| Класс взломостойкости | Н0 |
| Количество дверей, шт | 1 |
| Комплектация | Сейф, гарантийный талон, инструкция |
| Материал корпуса | Металл |
| Название оттенка | Черный |
| Назначение | Для дому, офісу, бізнесу |
| Сейф по типу защиты | Взломостойкий |
| Система запирания двери | Ригельна система (2 хромованих активних ригелі, що обертаються, діаметр ригеля 25 мм) |
| Состояние | Новое |
| Страна регистрации бренда | Украина |
| Страна-производитель товара | Украина |
| Тип | Меблевий |
| Тип покрытия | Порошковое |
| Тип сейфа | Мебельный |
| Толщина боковых стенок | 2 мм |
| Толщина лицевой панели | 4 мм |
| Ширина, мм | 380 |