


2 740 ₴
Домофон Neolight Tetta оснащений кольоровим 4,3-дюймовим TFT LCD дисплеєм (дозвіл 480 х 272). Модель зручна у використанні, так як на її лицьовій стороні розміщені всі необхідні сенсорні кнопки для настройки домофона і швидкого запуску найбільш використовуваних функції: «відкриття замку», «відповісти», «перегляд камер» і т.д.
Функціонал домофона дозволяє зв'язуватися з будь-яким монітором в мережі (аудіоінтерком). Наприклад, з додатковими моніторами в квартирі або сусідами, якщо у них встановлена така система. При цьому варто відзначити, що дана модель не оснащена камерою, в зв'язку з цим не має функції відеоінтеркома. До неї можна підключити 2 (1) викличні панелі і 2 (3) відеокамери, а також 3 додаткових відеодомофона.
Ще одним приємним доповненням можливостей даної моделі є технологія «реалтон», завдяки якій мелодій у форматі mp3 звучать як звичайний музичний файл, а не в механічному звучанні. Ще однією корисною функцією є можливість прослуховувати підключені домофони в системі - так званий режим «Аудіоняня», він допоможе контролювати сон дитини, а за підключеної в кімнаті відеокамері до домофону ще й бачити, що там відбувається.
Пристрій добре зарекомендувало себе в роботі при температурі від 0 ° С до 40 ° C і вологістю повітря до 95%.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 206 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.300 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 3 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 116 х 171 х 17 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 960х576 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |