1 650 ₴
YS-138 — врізна електромеханічна клямка з довгою планкою з датчиком стану дверей. Сила утримання до 1000 кг. Обладнана механічним перемикачем режиму «відкриті двері», що дає змогу залишити двері в розблокованому стані незалежно від подавання живлення. Електрозасувка призначена для встановлення на ПВХ, металопластикові або дерев'яні двері. Електромеханічна клямка являє собою відповідну частину з механічним фіксатором для звичайного механічного замка або дверної ручки з язичком. З зовнішнього боку дверей встановлюється ненатискна ручка.
Під час подавання живлення від пристрою контролю доступу (наприклад, кнопка виходу, зчитувач, радіоконтролер та ін.) фіксатор електрозасувки звільняє висунутий ригель механічного замка, даючи відчинити двері без натискання на ручку або без повороту ключа. Коли двері повертаються в зачинене положення, фіксатор електромеханічної засувки блокується, утримуючи в такий спосіб ригель замка в запертому стані. Щоб уникнути виходу котушки замка з ладу, безперервний час подавання напруги не має перевищувати 3 секунди. Електромеханічна клямка широко використовується як частина простої системи контролю й керування доступом (СККД). Встановлюється на металеві, пластикові, металопластикові або дерев'яні двері в офісах, банках, бізнес-центрах, готелях та інших приміщеннях.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | YLI Electronic |
| Країна виробник | Китай |
| Механізм секретності | Циліндровий |
| Відкриття блоку | Універсальне |
| Застосування замку | Скляні двері, Для металлопластиковых дверей, Металеві двері, Дерев'яні двері |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення замку | Врізний |
| Загальні | |
| Вага | 0.4 кг |
| Користувальницькі характеристики | |
| Без живлення | Відкритий NO,NC Закритий |
| Гарантія | 12 місяців |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно тарифів перевізника |
| Комплектація | Комплект,Монтажна планка |
| Конструкція | Зсувні |
| Матеріал двері | Метал,Пластик,Дерево |
| Матеріал засувки | Нержавіюча сталь |
| Призначення | Для вхідних дверей,Для домофонів,Для хвірток |
| Планка | Коротка |
| Застосування засувки | Ворота, Дерев'яні двері, Металеві двері |
| Робоча температура | -10°C ~ +55°C |
| Розміри | 124х43.7х35 мм |
| Сила утримання | 1000 |
| Спосіб установки | Врізний |
| Тип засувки | Електромеханічна |
| Тип установки | Врізний |
| Тип пристрою | Електромеханічні защіпки |
| Колір засувки | Сріблястий |