


9 675 ₴
Hikvision DS-KH8350-TE1 - це новий кольоровий IP відеодомофон в ультра-тонкому корпусі всього 8.6 мм. Ця модель в 2017 році стала володарем нагороди Reddot в області дизайну споживчих товарів.
Пристрій підтримує працездатність мережевих викличних панелей і камер, в тому числі віддалено через смартфон або планшет за допомогою програми Hik-Connect. Ethernet мережу через порт RJ45 (10M / 100M) працює по протоколах TCP / IP, SIP та RTSP. Також є інтерфейс зв'язку RS-485.
Домофон оснащений 7-дюймовим кольоровим сенсорним IPS LCD екраном, який захищений преміальним загартованим склом. Для управління роботою і настройками застосовується головне екранне меню у вигляді зручного оновленого призначеного для користувача інтерфейсу UI V2.0. Також справа виводяться сенсорні кнопки управління. Для відкриття електрозамку передбачена окрема механічна кнопка.
Можливе підключення до домофону 8 викличних панелей і 24 відеокамери. У режимі інтеркома можна під'єднати ще 200 моніторів даної фірми, пристрій консьєржа або клієнтів з встановленим ПО iVMS-4200. Це дасть можливість підтримувати аудіозв'язок з цими пристроями. Якісні переговори підтримуються функцією зниження шумів і луни.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 900 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.900 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 32 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 8 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180 х 140 х 22 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | AHD, TVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |