

3 916 ₴
Slinex SQ-04M – це сучасна модель відеодомофона з широким набором функцій і компактним корпусом. Розміри домофона 12 × 17 сантиметрів, при товщині всього 2 див.
Відеодомофон працює з загальноприйнятими стандартами відео NTSC і PAL і має кольоровий 4,3" дисплей з роздільною здатністю 480×272 пікселів. Формат екрану 16:9. До домофону можна підключити 2 викличних відеопанелі + 2 додаткові відеокамери. Основною перевагою відеодомофона Slinex SQ-04M є вбудована програмна детекція руху, яка фіксує переміщення в області огляду камери. Домофон володіє вбудованою пам'яттю на 200 фото і слотом під SD-карту розміром 32 Гб для запису вручну або по детектору руху.
Ще однією приємною особливістю домофона є вибір мелодій дзвінка з 16 встановлених музичних композицій. Крім того, відеодомофон оснащений вбудованим блоком живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | 200 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 32 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 119 × 175 × 21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 960х576 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |