5 940 ₴
AVD-740 2MPX Black – нове покоління відеодомофонів з 7-дюймовим сенсорним дисплеєм і підтримкою відео HD/FullHD формату. Приймає сигнали від 2 викличних панелей ARNY або сумісних пристроїв інших виробників і двох камер всіх сучасних стандартів: AHD, CVI, TVI, CVBS. Об'єднуючись в систему з іншими 4 домофонами, дозволяє переадресовувати дзвінки і вести внутрішні переговори. Обсяг внутрішнього блоку пам'яті – 100 фотознімків, для зберігання фільмів і звукових ефектів потрібно встановлювати карту пам'яті.
Елегантна модель в тонкому корпусі оснащена сенсорним 7-дюймовим монітором та системою гучного аудіозв'язку. Гармонійний дизайн і проста установка дозволяють використовувати виднодомофон в будь-яких приміщеннях. Є 2 відеовходу для сумісних панелей виклику і два – для камер HD/FullHD формату. Підключаються пристрої можуть бути AHD/TVI/CVI/CVBS стандартів у різній комбінації. Вибирається стандарт автоматично. Присутні роз'єми для тривожних датчиків і вихід для зовнішнього екрана.
Обсяг внутрішнього блоку пам'яті домофону ARNY AVD-740 дозволяє зберігати до 100 фотографій. Функція запису відео та звуку з'являється після установки micro-SD карти об'ємом до 64 Гб. Зберігати фотознімки і відеоролики можна кількома способами: встановити автоматичну запис (під час виклику, за сигналом внутрішнього цифрового детектора руху, за розкладом) або записувати вручну.
Набір сенсорних кнопок праворуч від екрану відповідає за прийом дзвінків, відкривання електрозамків, перегляд відео та переадресацію дзвінків. Для роботи з меню використовується сенсорний екран. Відеодомофон може працювати в системі з 4 подібних пристроїв. Вони можуть підключатися паралельно як провідні або підлеглі. Така ланцюжок дозволяє спілкуватися по внутрішньому зв'язку, приймати дзвінки і розмовляти з відвідувачами з різних місць, відкривати їм замки.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | 100 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 64 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 192 × 132 × 18 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |