

3 969 ₴
Відеодомофон Commax CDV-43K2 – центральний блок домофонної системи, що функціонує разом з додатковими пристроями. Відеодомофон забезпечує базову функціональність: прийом дзвінка від відвідувача, переговори по аудіотрубці, можливість дистанційно відкрити електрозамок двері.
Домофон оснащений кольоровим 4,3 "екраном з LED підсвічуванням, під яким розташовані сенсорні кнопки управління Soft Touch. До Commax CDV-43K2 можна підключити 2 викличні панелі або відеопанель і камеру спостереження. Тривалість зв'язку - 60 секунд. Пристрій підтримує режим" Інтерком " - внутрішня мережа зв'язку, для якої підключається додатковий монітор.
Корпус відеодомофона виконаний з пластика, має мінімалістичний дизайн і компактні розміри. Пристрій працює від мережі змінного струму 100 ~ 240В, 50 / 60Гц. Монтаж здійснюється накладним способом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Розміри | 168 × 159 × 28 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 960х576 |
| Дозвіл екрану | 480х234 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |