Відеодомофон Commax CDV-70M – тонке елегантне пристрій з 7-дюймовим дисплеєм. Має міцний корпус із пластику невеликих розмірів, легко монтується на стіну, не займає багато місця і відмінно виглядає в будь-якому інтер'єрі.
LCD дисплей показує яскраве, чітке, контрастне зображення. Відвідувача легко розглянути і дізнатися навіть при поганому освітленні. Розмова з гостями ведеться по гучномовному зв'язку. Щоб прийняти виклик, досить натиснути на відповідну кнопку на передній панелі. Комфортну гучність звуку можна налаштувати через графічний інтерфейс пристрою. Крім відповіді на дзвінок, за допомогою сенсорних кнопок дистанційно відкривається замок і включається перегляд відео з камер.
Модель розрахована на підключення двох відеопристроїв стандарту PAL або NTSC. Працює з панелями виклику Commax або інших виробників і будь-якими аналоговими відеокамерами. Щоб розширити можливості домофонної системи, паралельно можна підключити аудіотрубку Commax DP-4VHP. При установці в квартирі, домофон підключається до під'їзної викличної панелі через адаптер.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Синій |
| Загальні | |
| Вага | 650 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.700 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 1 |
| Кількість підключаємих камер | 1 камера |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 245 × 180 × 25 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 1024x600 |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Синій |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |