Commax CDV-704MHA – це остання модель AHD відеодомофона з трубкою і 7" кольоровим сенсорним монітором, який встановлюється в квартирах, приватних котеджах або офісах для зв'язку з гостем. Самі необхідні функціональні можливості, серед яких прийом дзвінка, відкриття дверей, перегляд зображення з камер, визначення пересування та інші, здатні задовольнити основні вимоги користувача.
Зберігати інформацію можливо в автоматизованому або ручному режимі на картку пам'яті microSD об'ємом 32 Gb, в тому числі при активації детектора руху на одній заздалегідь визначеної камери. Крім того, можна записувати до 50 фото на внутрішню пам'ять. До Commax CDV-704MHA приєднуються дві панелі виклику і дві відеокамери, які функціонують в відеостандарті AHD або аналог.
Commax CDV-704MHA оснащений трубкою для підтримання конфіденційності розмов. Домофон управляється екранним меню. Двері з електрозамком можна відкривати завдяки присутності окремої іконки меню. Послідовне з'єднання 4 подібних моніторів створюють систему інтеркома. У даному режимі дзвінок може направлятися на інші монітори, що дозволяє спілкуватися між кімнатами.
Електропостачання Commax CDV-704MHA від вбудованого блоку живлення AC 100-240V. Тонкий корпус виготовлений з пластика білого або сіро-блакитний забарвленням і придатний для монтажу накладними методом.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Синій |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | 50 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 32 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Трубка |
| Розміри | 295 × 180 × 25 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 1 Мп (1280х720) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Синій |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |