18 400 ₴
Домофон Commax CMV-70MX - нова стильна модель з сенсорним екраном 7 ". Підключається до мережі через Wi-Fi. Може отримувати сигнали від зовнішніх детекторів і управляти 40 пристроями типу ZigBee.
До монітора підключаються дві 4-провідні аналогові викличні панелі. З обох камер доступна запис фото і відео в ручному або автоматичному режимі. Для управління основними функціями призначений ряд сенсорних кнопок на передній панелі. Переговори ведуться через систему гучного зв'язку.
Пристрій продається з встановленою операційною системою Android. Дозволяє приймати виклики і відкривати замки зі смартфонів під управлінням Android і iOS.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Commax |
| Країна виробник | Південна Корея |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.700 |
| Вбудована пам'ять | 500 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 1 |
| Кількість підключаємих камер | 1 камера |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 245 × 181 × 32 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 1024x600 |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Південна Корея |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |