
15 750 ₴
Dahua DHI-VTH5441G - це сенсорний IP відеодомофон, оснащений великим 10-дюймовим дисплеєм. Він має стильний, лаконічний та привабливий дизайн, розроблений всесвітньо відомою компанією Дахуа - одним із лідерів відеосистем безпеки.
Відеодомофон працює на операційній системі Linux. 10-дюймовий TFT LCD дисплей відтворює зображення з роздільною здатністю 1024×600 пікселів. Має вбудовану сенсорну клавіатуру від 0 до 9, * та #.
Для спілкування з гостем пристрій має вбудований мікрофон та динамік. Будь-якої миті розмови, власник квартири чи будинку може зробити фото гостя. Для зберігання зроблених фото та відео можна використовувати картку пам'яті об'ємом до 8 Гб.
Пристрій підтримує мережний інтерфейс RJ45, який
дасть можливість у будь-який час і в будь-якому місці контролювати ситуацію: відкривати двері, переглядати повідомлення та фото, спілкуватися з гостями - для цього достатньо мати високошвидкісний доступ до Інтернету та встановлений на ваш смартфон додаток. Також підтримує такі мережеві протоколи як IPv4, FTP, RTSP, RTP, TCP, UDP, SIP.
Відеодомофон Dahua DHI-VTH5441G підтримує інтеграцію з сигналізацією, маючи 6-канальний тривожний вхід та 1-канальний тривожний вихід. У мережі Інтерком може бути поєднано до 9 підстанцій (моніторів). Живлення здійснюється від джерела постійної напруги 12 В.
Пристрій Dahua DHI-VTH5441G призначений для роботи у складі багатоквартирної домофонної системи. Домофон приймає виклики від мешканців та гостей, може надсилати тривожні повідомлення про необхідність екстреної допомоги, а також дозволяє моніторити всі підключені до системи IP-камери.
Відеодомофон приймає тривожні сигнали при спробі злому, і відправляє їх на ваш смартфон. Також він може самостійно викликати служби екстреної допомоги.
Для більш ефективної роботи домофону, до нього можна підключити тривожні датчики, які постійно контролюватиме те, що відбувається, дозволяючи вам бути впевненим у безпеці будинку.
Можливо вести запис дзвінка, а також домофон робить знімок людини, яка знаходиться біля дверей - це дозволить завжди контролювати вхід у квартиру чи будинок, і мати додаткові докази у надзвичайних ситуаціях.
IP домофон підтримує функції "Не турбувати", "Придушення відлуння", роботу з відео або текстовими повідомленнями, а також "дверний дзвінок" по всіх каналах.
Пристрій підходить для внутрішнього використання та працює в температурному діапазоні від -10 до 55 градусів. Монтаж здійснюється накладним способом за допомогою спеціальних кріплень.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.800 |
| Вбудована пам'ять | 8Гб |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 8 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 260 х 170 х 28 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | DMSS |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 35 |