



5 640 ₴
Neolight Kappa+HD - оновлена і вдосконалена модель відеодомофона Kappa+:
Відеодомофон Neolight Kappa+HD оснащений кольоровим 7-дюймовим TFT LCD дисплеєм (дозвіл 800 х 480). Записує відео та аудіо по одному з каналів (підключена виклична панель або камера), доступний запис на вимогу (натиснувши кнопку на корпусі під час розмови з відвідувачем), за розкладом або при спрацьовуванні детектора руху. Відзняті дані зберігаються на вбудованій пам'яті (мінімум 64 зображення) або зовнішньої карти пам'яті microSD ємністю до 32Гб.
Корпус монітора оснащений сенсорним управлінням: "відкрити замок", "відповідь", "перегляд камер" і т. д. Має розширене графічне меню з можливістю перегляду фотографій і відеозаписів, режимом фоторамки та музичним плеєром, функцією інтерком, запису та прослуховування повідомлень голосової пошти, гучним зв'язком і режимом «Аудіоняня».
Монітор здатний працювати з 4 відеопристроями у різній комбінації: 2 (1) викличні панелі і 2 (3) відеокамери, а також 3 додаткових відеодомофона.
Пристрій виконаний в пластиковому корпусі білого кольору. Воно добре зарекомендувало себе в роботі при температурі від 0 °С до 40°C і вологості повітря до 95%. Відеодомофон підключається до мережі 220 В, без необхідності монтувати окремий блок живлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Живлення | Мережа 220В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | 64 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 3 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | 0°C - +40°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 210 х 116 х 25 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |