



2 816 ₴
2 596 ₴
Відеодомофон ATIS AD-480MB з кольоровим 4 дюймовим TFT-дисплеєм, сенсорними кнопками, можливістю підключення 2 викличних панелей. Колір - чорний. Відеодомофон ATIS AD-480MB призначений для забезпечення безпечного і контрольованого доступу в квартиру, приватний будинок, офіс або інше жиле або робоче приміщення. Російськомовне і інтуїтивно зрозуміле меню відеодомофона AD-480MB дозволить без праці налаштувати конфігурацію системи: призначити мову системи; установити тон і гучність дзвінка, тривалість дзвінка; вибрати режим запису Фото/Відео, включити або вимкнути детектор руху; включити запис відеоповідомлення від відвідувачів (тільки при встановленій MicroSD карті); встановити спосіб запису по тривозі (фото/відео), тривалість сигналу; налаштувати яскравість, контрастність і кольоровість екрану; відформатувати внутрішню пам'ять і SD-карту.
Запис фото проводиться тільки на внутрішню пам'ять, відео зі звуком - на MicroSD карту (купується окремо). В режимі розмови запис фото / відео відбувається автоматично, також можна зробити запис вручну. Також в домофон ATIS AD-480MB є запис по руху (фото або відео, в залежності від обраних налаштувань). Запис по детектору руху можна зробити тільки з однією підключеної панелі або відеокамери.
При наявності підключених датчиків тривоги можна активувати в меню запис по тривозі фото або відео відвідувачів. Архів записаного фото/відео можна переглядати на відеодомофонах, на який вівся запис, або на ПК з MicroSD. Записані у внутрішню пам'ять фотографії можна перенести на MicroSD карту.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Atis |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 270 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.300 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 4" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 32 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 135 x 142 x 19 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 800x480 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |