
8 668 ₴
Відеодомофон Arny AVD-1040 (2MPX) це сучасне рішення для надійного контролю входу, яке знайде застосування в квартирах і приватних будинках, комерційних приміщеннях та офісах як для індивідуального підключення, так і для організації домофонної системи. Монітор підтримує одночасну роботу з камерами та панелями викликів форматів стандартів AHD+, CVI+, TVI+, CVBS.
Відеодомофон Arny AVD-1040 (2MPX) оснащений 10" сенсорним дисплеєм роздільною здатністю 1024x600. До нього можна підключити 2 викликові відеопанелі і 2 відеокамери. Обладнаний вбудованим відеодетектором руху з можливістю підключення 2 додаткових. Також є можливість записувати голосові повідомлення.Підключивши до TV-виходу монітор або телевізор можна вивести зображення на великий екран До 4 відеодомофонів ARNY можна об'єднати у внутрішню мережу з широкими можливостями адресного інтеркому.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.600 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 23 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 24.9 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Діагональ екрана (дюйм) | 10" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | Триста |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +60°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 265×158×25 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 18 |