10 120 ₴
Пропонуємо нову лінійку домофонів з Wi-Fi, які працюють в єдиній системі розумного будинку на базі програми ARNY Home.
Максимум можливостей
Представляємо нову лінійку відеодомофонів із доступом зі смартфона.
Новий потужний процесор
Нові домофони розроблені на базі процесорів архітектури ARM Cortex-A5 Dual-Core, що забезпечує високу продуктивність, широку функціональність та відмінну якість зображення.
Перегляд відеоархіву зі смартфона
Ви можете будь-коли подивитися, хто дзвонив у двері або підходив до будинку за вашої відсутності. Записи зберігаються у пам'яті домофона чи хмарі.
Просте налаштування
Підключення домофонної системи дуже просте та зрозуміле.
ARNY HOME - єдина платформа для розумного будинку
ARNY Home — нова зручна програма для Android та iOS пристроїв. В екосистемі працюють відеодомофони, Wi-Fi камери, розетки та інші IoT пристрої.
Створені для користувачів
Інтерфейс домофонів у фірмовому стилі інтуїтивно зрозумілий та максимально зручний для користувача.
Технологічний екран
Детекція руху
Іноді важливо знати, що відбувається за дверима під час вашої відсутності. Домофон не залишить нікого непоміченим.
Система домашньої безпеки
Відеодомофон – це міні-система відеоспостереження з можливістю віддаленого доступу через інтернет. До основного монітора можна підключити 2 викликові панелі та 2 відеокамери, а також датчики.
Запис фото та відео
Нові домофони мають структурований архів Full HD записів, зроблених з різних подій.
За бажанням весь архів ви можете переглянути на комп'ютері
Новий розмір екрану
Ми перші представляємо на ринку монітор із діагоналлю 9 дюймів. Це оптимальний розмір екрану для домофону.
Стильний дизайн
Підключайте до домофона додаткові відеокамери, коли площа об'єкта не дозволяє обійтися однією камерою на панелі дзвінка.
Будьте завжди на зв'язку!
Будьте завжди на зв'язку з будинком завдяки додатку ARNY Home
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 9" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 600 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.600 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 20 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 10 |
| Діагональ екрану | 9" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | Триста |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 224×163×23 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | ARNY Home |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |