8 580 ₴
AVD-742A (2Mpx) WiFi - мережевий відеодомофон із сенсорним 7" IPS дисплеєм. Підтримка форматів відео AHD, CVBS, PAL і NTSC. Слот для SD карти пам'яті (до 128 Гб). Вбудований модуль WiFi 2.4Ghz для бездротового з'єднання з мережею. Вбудований детектор руху (по 1-му каналу) Ф-ція "Фоторамка"
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 400 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.400 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 15 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 10 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | Триста |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +45°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 190×124×19 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | ARNY Home |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |