5 280 ₴
ARNY AVD-710 TFT 2MPX - новий відеодомофон c підтримкою AHD, CVI, TVI, CVBS стандартів. Дозволяє підключати 2 відеопанелі та 2 відеокамери. Обладнаний TFT монітор 7" сенсорного типу, програмним датчиком руху і входами для двох апаратних тривожних пристроїв. Є внутрішня пам'ять на 100 фотознімків. Установка додаткової microSD карти дозволяє записувати аудіо та відео повідомлення. При об'єднанні від двох до шести аналогічних домофонів активується функція інтеркома.
Мультиформатний відеодомофон, підтримує відеофайли стандартів CVBS (960H), AHD/CVI/TVI (720P і 1080P). Може приймати сигнали від двох панелей виклику і двох камер, що працюють в різних стандартах. Визначає їх автоматично. По кожному з чотирьох відеоканалів доступна фіксація руху вбудованим програмним детектором та запис за його сигналом. Додатково є два входи для зовнішніх тривожних датчиків.
Видеоомофон ARNY AVD-710 TFT 2MPX оснащений 7-дюймовим сенсорним екраном. Попереду і збоку розташовані кнопки керування основними функціями. Під монітором розташовуються кнопки з підсвічуванням для швидкої переадресації дзвінків, перегляду зображень, відкриття замків, початку і закінчення розмови з відвідувачем. Бічні дають доступ до меню, регулювання гучності, ручній зйомці фото і відеороликів. Також збоку розташований слот карти пам'яті об'ємом до 64 Гб.
Автоматичний запис фото або відео починається при надходженні дзвінка від відвідувача. Вручну користувач може активувати запис під час розмови або ведення спостереження. Крім того, пристрій оснащений функцією запису аудіо повідомлень для автовідповідача.
Домофон може працювати в складі системи з 6 подібних моніторів. Для цього він обладнаний роз'ємами для підключення основного і підлеглого пристрою. Таке об'єднання дає можливість відповідати на дзвінки і відкривати вхідні двері з різних місць, розмовляти по інтерфону між пристроями.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 500 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | 100 фото |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 64 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | 0°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 192 х 132 х 18 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |