



7 699 ₴
Відеодомофон Neolight Kappa + HD WF обладнаний кольоровим 7-дюймовим TFT LCD дисплеєм (роздільна здатність 800 x 480). Матеріал корпусу домофона — пластик білого кольору з акриловою вставкою. На лицьовій стороні корпусу розміщені всі необхідні сенсорні кнопки для настроювання домофона та швидкого запуску найбільш використовуваних функцій: «відкриття замка», «відповісти», «перегляд камер» тощо. Крім того, є інтуїтивно зрозуміле графічне меню, для активації розширеніших функціональних можливостей: перегляд світлин і відеозаписи відвідувачів, режим фоторамки та музичного плеєра, перемикання між панелями та відеокамерами, інтерком на 4 пристрої.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 472 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.400 |
| Вбудована пам'ять | 128 МБ |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Комутаційні дроти, Кроншейн, Монтажний комплект |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 3 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | +5°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 186 х 136 х 21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | NeoLight |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |