Кольоровий відеодомофон – просте та бюджетне рішення для забезпечення безпеки та контролю доступу для приватного будинку, квартири чи офісу.
Відеодомофон із кольоровим TFT LCD екраном діагоналлю 7 (17.8 см) дюймів – є координаційним центром системи контролю доступу у вашій квартирі/будинку/офісі.
На екрані відображається меню, яке дозволяє:
Користувач керує системою за допомогою сенсорного дисплея.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Загальні | |
| Вага | 700 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Інструкція, Монітор, Набір елементів кріплення, Набір зʼєднувальних кабелів, Платформа для кріплення |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 32 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 2 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | 0°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 225x152x23 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 1024x600 |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Сріблястий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |