Кольоровий відеодомофон – просте та бюджетне рішення для забезпечення безпеки та контролю доступу для приватного будинку, квартири чи офісу.
Відеодомофон із кольоровим TFT LCD екраном діагоналлю 10 дюймів – є координаційним центром системи контролю доступу у вашій квартирі/будинку/офісі.
Підключення до Wi-Fi. Функція використовується для передачі виклику на мобільні гаджети (за допомогою відповідного додатка) через Інтернет. Користувач зможе поспілкуватися з відвідувачем мобільним телефоном.
Автовідповідач. Ви можете залишити повідомлення відвідувачеві на випадок, якщо немає можливості (бажання) відповісти особисто.
Режим сну. Після активації домофон стає на беззвучний режим, продовжуючи контролювати вхідні двері, не турбуючи дзвінками користувача. Записи з камери спостереження будуть доступні для перегляду в будь-який зручний для Вас час.
На екрані відображається меню, яке дозволяє:
Користувач керує системою за допомогою сенсорних кнопок.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Україна |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 640 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.500 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 20 |
| Діагональ екрану | 10" |
| Діагональ екрана (дюйм) | 10" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | 5 брелоків, Інструкція, Монітор, Набір елементів кріплення, Набір зʼєднувальних кабелів, Платформа для кріплення |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | 0°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 260x160x20 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 1024x600 |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Контрастність, Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 25 |