4 935 ₴
Навіть найдрібніші деталі не вислизнуть від Вашої уваги. Ідеальна якість зображення і фіксації відео, як вдень, так і вночі, завдяки 5-мегапіксельній матриці. Інтелектуальні можливості моделі дають змогу налаштувати приватні зони, виявляти людей і рух об'єктів. Модель має високий рейтинг стійкості до атмосферних впливів IP66, що гарантує надійну роботу на вулиці.
Камера високої роздільної здатності забезпечує якісні зображення, які можна масштабувати для виявлення важливих деталей. Камера працює на основі матриці SONYSTARVIS. З такою матрицею камера швидко реагує на зміну середовища (рух) за оптимального мережевого під'єднання.
IP камера зовнішнього спостереження має високий рівень захисту від шкідливих впливів навколишнього середовища - IP66. Екстремально висока або низька температура не вплине на роботу камери.
Режими денного та нічного бачення. Камера забезпечує однаково якісне зображення у світлий і темний час доби, а також у похмуру (дощ, сніг, туман) погоду. Потужне інфрачервоне підсвічування дальністю до 20 метрів забезпечує достатній рівень освітлення вночі. Підсвічування автоматично активується, коли стає темно.
До камери можна під'єднати блок безперебійного живлення, який забезпечить стабільну та безперебійну роботу системи відеоспостереження, незалежно від наявності електроенергії в загальній мережі живлення.
Віддалений перегляд з вашого смартфона за допомогою програми Danale. Дивіться відеозаписи в реальному часі. Можливість налаштування параметрів системи, відтворення збережених подій тощо.
Завантажте мобільний додаток Danale і отримуйте повідомлення про виявлення руху:
Для самостійного встановлення Вам доступні скорочена та детальна інструкції зі встановлення обладнання. Але ми наполегливо рекомендуємо для встановлення нашого обладнання звернутися до фахівців.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | GreenVision |
| Країна виробник | Україна |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 20 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265, H. 264 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 270 г |
| Висота | 63 мм |
| Довжина | 117 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -40 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 117 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2592x1944 |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Чутливість | 0.01 люкс |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по горизонталі | 90 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Вага в пакованні, кг | 0.27 |
| Вид | Купольні, Вуличні |
| Висота в пакованні (см) | 6.3 |
| Гарантія | 18 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 11.7 |
| Діапазон робочих температур | -40°C - +60°C |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 20 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Камера GreenVision; Набір кріпильних елементів; З'єднувач кабельний герметичний RJ45; Монтажний трафарет; Інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Нічне знімання | IR (20m) |
| Особливості | PoE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 90% |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 117 х 117 х 63 мм |
| Дозвіл відео | 2592x1944 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Сумісність | Danale |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Віддалений доступ |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ширина в пакованні (см) | 11.7 |