
17 600 ₴
Вулична IP-відеокамера Provision-ISR I6-380IPEN-MVF-V3 з роздільною здатністю 8 Мп, ІЧ-підсвічуванням та відеоаналітикою для системи відеоспостереження. Підтримка аналітики DDA2 забезпечує розширену класифікацію об'єктів: розпізнавання людей та машин, підрахунок об'єктів, захист периметра. Камера підтримує додаткові функції на базі алгоритмів ШІ: детекцію облич (до 10 облич у кадрі), теплову карту руху, а також оснащена агентом Check Point Quantum IoT Nano для захисту від кібератак.
8 Мп циліндрична (Bullet) камера I6-380IPEN-MVF-V3, оснащена моторизованим об'єктивом 2.8–12 мм, призначена для відеоспостереження на відстані до 60 м як у приміщенні, так і на вулиці.
Відеоаналітика камери включає базові функції контролю стану пристрою, DDA‑аналітику для визначення людей та транспортних засобів, захист периметра, а також додаткові ШІ‑модулі (детекція облич, теплова карта). Розширена система аналітики DDA2 забезпечує детальну класифікацію об'єктів та мінімізацію помилкових тривог.
Камера підтримує інтелектуальну функцію аналізу звуку (Audio Exception), реєструючи аномальні аудіоподії (різкі шуми, крики, удари, раптову тишу). Це дозволяє фіксувати інциденти, які не завжди видно в кадрі, що підвищує рівень безпеки.
На відміну від стандартної піксельної аналітики, яка відзначає будь-які зміни у кадрі, відеоаналітика DDA розрізняє людей та транспортні засоби, знижуючи кількість хибних тривог. При цьому друге покоління відеоаналітики DDA2 забезпечує розширену класифікацію об'єктів, включаючи додаткові параметри (колір одягу, марка автомобіля), а також підтримує функції підрахунку, теплових карт та детекції облич. Це дозволяє використовувати камеру не тільки для охорони периметра, але й для аналітики та статистики.
Камера встановлюється на монтажний кронштейн із використанням комплектних кріпильних елементів. Підключення до мережі здійснюється стандартним кабелем "вита пара" з роз'ємами RJ45. Живлення може подаватися як від зовнішнього блоку 12 В, так і за технологією PoE. Налаштування параметрів (мережа, відео, якість зображення та ін.) виконується через web‑інтерфейс з використанням браузера ПК або ноутбука. Доступ до інтерфейсу захищений паролем.
IP-камера підтримує перегляд відеопотоку та керування налаштуваннями не тільки в локальній мережі, але й через інтернет з будь-якої точки світу. Підключення здійснюється за унікальною IP-адресою камери через web-інтерфейс. Доступ можливий з комп'ютерів, ноутбуків, а також мобільних пристроїв на базі iOS та Android.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Дальність LED підсвічування | 0 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 60 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Ні |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265, H. 264 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1080 г |
| Висота | 79.4 мм |
| Довжина | 271.8 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 92.4 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Чутливість | 0.015 люкс |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 12 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.8 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Кут огляду по горизонталі | 96 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Вага в пакованні, кг | 1.08 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Висота в пакованні (см) | 92.4 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 79.4 |
| Діапазон робочих температур | -30°C - +60°C |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 60 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Камера Provision-ISR, монтажний шаблон, монтажний комплект, інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Нічне знімання | IR (60m) |
| Особливості | PoE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 90% |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 271.8 x 92.4 x 79.4 мм |
| Дозвіл відео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Сумісність | Provision CAM 2 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Віддалений доступ |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ширина в пакованні (см) | 27.18 |