


7 480 ₴
Вулична IP-відеокамера Provision-ISR BMH-380IPSN-28 з роздільною здатністю 8 Мп для системи IP-відеоспостереження, з гібридним світлодіодним підсвічуванням та смарт функціями перетину лінії та вторгнення в область. Оснащена агентом Check Point Quantum IoT Nano для забезпечення просунутого кіберзахисту від загроз у реальному часі.
8 Мп циліндрична (Bullet) камера BMH-380IPSN-28, оснащена об'єктивом з фіксованою фокусною відстанню 2.8 мм, призначена для відеоспостереження на відстані до 40 м як у приміщенні, так і на вулиці. Завдяки гібридному режиму роботи, вбудований білий світлодіод підсвічує сцену при виявленні людини, забезпечуючи зображення в кольорі навіть у темряві.
Головна особливість камер Provision-ISR з гібридним підсвічуванням Hybrid LED - це точний контроль над тим, коли саме вмикати видиме світло. Завдяки інтелектуальній активації видимих світлодіодів при виявленні руху за допомогою технології DDA Video Analytics, камери адаптуються до умов навколишнього середовища та забезпечують відмінну якість зображення при будь-якому освітленні.
Камера підтримує передову відеоаналітику DDA (виявлення, розпізнавання, оповіщення), здатну розпізнавати людей і транспортні засоби, використовуючи різноманітні правила виявлення та тригери.
Модель відповідає вимогам NDAA та забезпечує постійний кіберзахист завдяки інтегрованому агенту Check Point Quantum IoT Nano, який надає сучасний рівень захисту від поширених векторів атак у режимі реального часу.
Завдяки своїй високій продуктивності, надійності та доступній ціні, камера BMH-380IPSN-28 є ідеальним рішенням для будь-якого простого IP-проєкту.
Монтаж IP-камери спостереження:
Налаштування функціоналу IP-камери (доступ до мережі, роздільна здатність відеопотоків, якість відеозображення тощо) виконується через інтуїтивно-зрозумілий графічний web-інтерфейс за допомогою браузера ноутбука або ПК. Для захисту від несанкціонованої зміни налаштувань IP-камери доступ до web-інтерфейсу захищений паролем.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Provision-ISR |
| Країна виробник | Ізраїль |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 8 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Формат стиснення | H. 265, MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265, H. 264 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 750 г |
| Висота | 81.2 мм |
| Довжина | 220.8 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 60 град. |
| Мінімальна робоча температура | -30 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 79.4 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 8 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 3840х2160 |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Чутливість | 0.02 люкс |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по горизонталі | 104 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Вага в пакованні, кг | 0.75 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Висота в пакованні (см) | 7.94 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 8.12 |
| Діапазон робочих температур | -30°C - +60°C |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Камера Provision-ISR, монтажний шаблон, монтажний комплект, інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Матеріал корпусу | Метал/пластик |
| Нічне знімання | IR+LED (40/30m) |
| Особливості | LED прожектор, PoE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 90% |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 220.8 x 79.4 x 81.2 мм |
| Дозвіл відео | 3840х2160 |
| Роздільна здатність камери | 8 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Сумісність | Provision CAM 2 |
| Країна реєстрації бренду | Ізраїль |
| Країна-виробник товару | Ізраїль |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Віддалений доступ |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ширина в пакованні (см) | 22.08 |