
5 377 ₴
SEVEN IP-7235PA-DLMV — купольна 5-мегапіксельна моторизована варіофокальна IP-відеокамера з вбудованим мікрофоном, слотом для карт пам’яті MicroSD об’ємом до 1 ТБ та інтелектуальним подвійним підсвічуванням для нічного бачення.
Камера SEVEN IP-7235PA-DLMV — універсальний пристрій, який підходить як для домашнього спостереження в житлових приміщеннях, так і для комерційних або промислових об’єктів. Вона ефективно використовується для контролю периметра, охоронюваних зон або окремих точок. Камера може працювати у складі системи відеоспостереження, а також як повністю автономний пристрій, записуючи відео на карту пам’яті MicroSD. Підключення камери до комп’ютера, відеореєстратора, маршрутизатора або комутатора здійснюється за допомогою кабелю витої пари.
Камера спостереження SEVEN IP-7235PA-DLMV з інтелектуальним подвійним підсвічуванням для нічного баченням
IP-відеокамера SEVEN IP-7254PA-DLMV оснащена подвійною системою підсвічування:
Перехід камери в нічний режим і активація підсвічування відбуваються автоматично при зниженні рівня освітлення завдяки вбудованому датчику світла. На світанку камера повертається в денний режим без необхідності ручного налаштування.
Завдяки такій технології відеокамера підтримує три режими нічної зйомки:
Розумний режим:
Тільки інфрачервоне підсвічування:
Тільки біле підсвічування:
У будь-якому з режимів роботи підсвічування адаптується до навколишніх умов: інтенсивність освітлення автоматично змінюється залежно від відстані об'єкта до камери. Це дозволяє уникнути засвітки зображення та забезпечує чітку і деталізовану нічну зйомку.
Завдяки подвійній підсвітці IP-відеокамера SEVEN IP-7225PA-DL стає універсальним рішенням для різних завдань. В одному пристрої зібрана функціональність одразу трьох режимів роботи, і ви завжди можете швидко і легко змінити сценарій роботи камери залежно від поточних вимог.
Роздільна здатність 5 Мп або 3K в камері відеоспостереження SEVEN IP-7235PA-DLMV у 2,5 рази перевищує кількість пікселів 2 Мп або FullHD. Це дозволяє отримувати значно детальніші зображення, що особливо важливо при необхідності розглядати дрібні деталі, такі як обличчя, номери автомобілів чи інші елементи, критично важливі для точної ідентифікації.
Камера відеоспостереження SEVEN IP-7235PA-DLMV оснащена якісним варіофокальним об'єктивом RICOM з фіксованою фокусною відстанню f=2,7-13,5 мм та світлосилою F1.6 - 3.3 Це забезпечує великий кут огляду. Камера охоплює більше простору, що дозволяє контролювати приміщення або територію з однієї точки встановлення.
Кути огляду камери складають:
IP-камера SEVEN IP-7235PA-DLMV оснащена активним мікрофоном з підсилювачем, що дозволяє записувати відео з чудовим і детальним звуком. Завдяки використанню сучасного аудіокодека AAC, якість звуку значно покращена — він має розширений діапазон порівняно з більш простими кодеками, такими як G711U. Це робить запис більш чітким і ясним, що особливо важливо для ідентифікації звуків і розмов.
IP-камера SEVEN IP-7235PA-DLMV оснащена вбудованим смарт-аналізом, який дозволяє покращити безпеку та автоматизувати процеси моніторингу. Камера може виконувати такі завдання:
Ці функції дозволяють камері SEVEN IP-7235PA-DLMV діяти ефективно, автоматично реагуючи на зміни в обстановці.
Відеокамера може передавати та записувати відео за подіями смарт-аналізу як на сумісний IP-відеореєстратор SEVEN Systems, так і зберігати відео локально на карту пам'яті. Це дозволяє забезпечити гнучкість в організації системи відеоспостереження, підвищення безпеки та зручність доступу.
IP-камера оснащена слотом для карт пам’яті MicroSD об’ємом до 1 ТБ, що дозволяє записувати відео та фото без відеореєстратора. Камера може записувати постійно, за рухом або при спрацьовуванні розумної аналітики. Максимальна якість запису — 5 Мп (2560 × 1944) зі звуком.
Якщо камера записує відео у максимальній якості 5 Мп та використовує сучасний кодек H.265 з потоком 4 Мбіт/с, то за добу безперервного запису потрібно приблизно 42 ГБ пам’яті. Якщо увімкнути запис лише за рухом або за подіями, місце на карті витрачатиметься значно економніше — приблизно вдвічі менше.
Переглядати відео з IP-камери SEVEN IP-7235PA-DLMV можна через безкоштовний мобільний застосунок V247 для iOS та Android. Ви зможете підключатися до камери та переглядати відео в режимі реального часу або в архіві з будь-якої точки світу — потрібно лише підключення до інтернету. Завдяки технології P2P складне налаштування мережі не потрібне. У застосунку можна не тільки переглядати відео, а й керувати налаштуваннями камери та відеореєстратора.
IP-камера SEVEN IP-7235PA-DLMV підтримує живлення PoE за стандартом IEEE 802.3af через Ethernet-кабель. PoE кабель із роз’ємом RJ-45, забезпечує одночасну передачу живлення та даних по одному мережевому кабелю, що значно знижує витрати на проводку та спрощує монтаж системи. Також можна підключити камеру до блоку живлення або безперебійного джерела живлення з напругою DC 12V. Споживання камери не перевищує 12 Вт.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | SEVEN Systems |
| Країна виробник | Україна |
| Дальність LED підсвічування | 30 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Датчик руху | Так |
| Зображення картинки | Кольорова |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Перемикання режимів "День/ніч" | ICR |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 5 |
| Режим зйомки "День/ніч" | Так |
| Стан | Новий |
| Тип камери | IP |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Формат стиснення | H. 265, MJPEG, H.264+/H.264, H.265+/H.265, H. 264 |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | Так |
| WDR | Так |
| Виявлення руху | Так |
| Загальні | |
| Антивандальний корпус | Так |
| Вага | 1160 г |
| Висота | 113 мм |
| Довжина | 115 мм |
| Захист обладнання від води і пилу IP | IP67 |
| Максимальна робоча температура | 50 град. |
| Мінімальна робоча температура | -10 град. |
| Напруга | 12 В |
| Живлення | Мережа 12В |
| Колір | Білий |
| Ширина | 115 мм |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Порт для SD-карти | Так |
| Матриця | |
| Кількість мегапікселів | 5 Мп |
| Роздільна здатність матриці | 2560х1440 |
| Сигнал/шум | 56 дБ |
| Чутливість | 0.005 люкс |
| Об'єктив | |
| Максимальне значення фокусної відстані | 13.5 мм |
| Мінімальне значення фокусної відстані | 2.7 мм |
| Світлосила об'єктива | 1.6 F |
| Тип об'єктива | Моторизований |
| Кут огляду по вертикалі | 54 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 103 град. |
| Фокусна відстань | 2.7 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Вага в пакованні, кг | 1.16 |
| Вид | Купольні, Вуличні |
| Висота в пакованні (см) | 9.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 8.8 |
| Діапазон робочих температур | -10°C - +50°C |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інтерфейси | LAN, Ethernet, RJ-45, Micro SD |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість в пакованні | 1 |
| Комплектація | Камера Seven, монтажний шаблон, монтажний комплект, інструкція |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 1024 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Нічне знімання | IR+LED (40/30m) |
| Оптичний зум | 5x |
| Особливості | PoE, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Розумна |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 90% |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | Ø 115 x 113 мм |
| Дозвіл відео | 2560x1440 |
| Роздільна здатність камери | 5 |
| Слот для карт пам'яті | MicroSD |
| Сумісна версія ОС | Android 10.0 і вище,iOS 10 і вище |
| Сумісність | V247 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Україна |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Віддалений доступ |
| Формат відео | H.264, H.264+, H.265, H.265+ |
| Ширина в пакованні (см) | 26.8 |