1 755 ₴
Камера Dahua, оснащена технологіями Full-color і Starlight, є високопродуктивною камерою спостереження, призначеною для отримання чітких і яскравих зображень як вдень, так і вночі. Завдяки механізму Smart Dual Light камера може автоматично перемикатися між білим світлом та інфрачервоним залежно від виявлення цілі у зоні дії за допомогою функції захисту периметра/SMD Plus AI XVR. Це гарантує, що камера здатна знімати якісні зображення навіть в умовах низького освітлення, а також значно знижує світлове забруднення. Камера має дальність освітлення 40 метрів, що дозволяє їй забезпечувати чітке та детальне зображення на великій площі. Крім того, камера оснащена вбудованим мікрофоном, який дозволяє вести аудіозапис, а також відеоспостереження. Камера також може похвалитися розширеними функціями захисту, такими як рейтинг IP67 для стійкості до атмосферних впливів та технологія Dahua 3DNR для шумоподавлення, що робить її дуже міцним та надійним рішенням для відеоспостереження для цілого ряду сценаріїв.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 80 м |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Циліндричний (bullet) |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Ні |
| Загальні | |
| Вага | 290 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 60 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.46 |
| Вид | Циліндричні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 11 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (80/40m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 80 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера, Інструкція, Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Немає |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальный |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, можливість нічного знімання |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 198.4 × 80.2 × 76.2 мм |
| Дозвіл | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |