1 755 ₴
Dahua DH-HAC-HDW1200TP-IL-A — камера з інтелектуальним механізмом подвійного освітлення Smart Dual Light, що автоматично активує запис повнокольорового відео при виявленні руху. Оснащена вбудованим мікрофоном та високим ступенем захисту корпусу IP67.
Об'єктив із фокусною відстанню 2.8 мм дозволяє охопити широку територію, забезпечуючи кут огляду 102° по горизонталі.
Завдяки технології Smart Dual Light, яка поєднує ІЧ-підсвічування та тепле світло, камера здатна записувати повнокольорове відео при виявленні руху, при цьому автоматично вмикаючи біле світло. Як тільки ціль залишає зону дії, підсвічування автоматично перемикається назад на ІЧ-випромінювання. Дальність LED та ІЧ-підсвічування досягає 40 метрів.
Камера має вбудований мікрофон і може записувати аудіо в режимі реального часу. Крім того, ступінь захисту корпусу IP67 дозволяє встановити камеру поза приміщенням та гарантує надійну роботу в різних погодних умовах.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Купольний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 60 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 102 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP67 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.64 |
| Вид | Купольні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 14 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 16 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (40/40m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера, Інструкція, Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальный |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 140 x 140 x 160 мм |
| Дозвіл | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 14 |