2 565 ₴
Камера DH-HAC-PT1200AP-IL-A підходить для встановлення як усередині приміщень, так і на відкритому повітрі. Корпус із пластику має клас захисту IP66, що робить її стійкою до пилу і вологи.
Модель оснащена фіксованим об'єктивом з фокусною відстанню 2.8 мм і кутом огляду 102 градуси. Є можливість регулювання фокусної відстані, що дає змогу змінювати кут огляду камери в діапазоні від 60° до 129°.
У камері встановлена 1/2.7» CMOS матриця з роздільною здатністю 2 мегапікселі (1920x1080 пікселів) і швидкістю 25 кадрів на секунду. Вбудоване ІЧ і LED підсвічування охоплюють відстань до 40 метрів. Пристрій також оснащений мікрофоном для запису звуку, що дає змогу фіксувати аудіоінформацію, що особливо корисно для повного контролю та швидкого реагування на події.
Камера HDCVI підтримує відеовиходи CVI, TVI, AHD і CVBS через один BNC-порт, що забезпечує сумісність із різними системами відеоспостереження.
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Дальність LED підсвічування | 40 м |
| Дальність ІЧ-підсвічування | 40 м |
| Наявність LED-підсвічування | Так |
| Наявність ІЧ-підсвічування | Так |
| Застосування | Вулична |
| Роздільна здатність (Мп) | 2 |
| Стан | Новий |
| Тип камери | HDCVI |
| Тип матриці | CMOS |
| Фізичний розмір матриці | 1/2.8" |
| Форм-фактор | Поворотний |
| Робота з зображенням | |
| BLC | Так |
| DNR | 2D |
| Інтерфейси | |
| Бездротовий інтерфейс | Ні |
| Вбудований мікрофон | Так |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Кут нахилу | 90 град. |
| Кут повороту | 355 град. |
| Колір | Білий |
| Матриця | |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Об'єктив | |
| Світлосила об'єктива | 2 F |
| Тип об'єктива | Монофокальний |
| Кут огляду по вертикалі | 58 град. |
| Кут огляду по горизонталі | 112 град. |
| Фокусна відстань | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP66 |
| Баланс білого | Автоматичний |
| Вага в пакованні, кг | 0.5 |
| Вид | Speed Dome, Купольні, Вуличні |
| Можливість використання на вулиці | Так |
| Висота в пакованні (см) | 15 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 15 |
| Діапазон робочих температур | -40°C ~ +60°C |
| Динамік зворотного зв'язку | Немає |
| Додаткові характеристики | Нічне знімання — IR+LED (40/40m) |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Інфрачервона підсвітка | до 40 |
| Кількість вантажних місць | 1 |
| Комплектація | Відеокамера, Інструкція, Монтажний набір |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Мікрофон | Так |
| Мінімальна освітленість | 0.01 Lux |
| Нахил | 90 |
| Об'єктив в комплекті | Монофокальный |
| Особливості | LED прожектор, Smart Dual Light, Для вулиці, запис звуку, можливість нічного знімання, Трекінг |
| Поворот | 355 |
| Виробник і тип матриці | CMOS |
| Рабоча вологість | до 95% |
| Робоча напруга | Дванадцять |
| Розмір матриці | 1/2.8" |
| Розміри | 92.9 × 91.3 × 130 мм |
| Дозвіл | 2.0 Мп |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Провідні |
| Тип установки | Зовнішній |
| Управління | Локальний доступ |
| Кольорова зйомка | Так |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |