3 667 ₴
DS-KH6100-E1 обладнаний яскравим 4.3-дюймовим кольоровим сенсорним TFT-екраном із роздільною здатністю 480x272 пікселів, що дає змогу вам легко бачити та взаємодіяти з відвідувачами. Цей відеодомофон дає змогу не тільки бачити, а й чути та говорити з гостями без потреби в фізичному контакті.
Hikvision DS-KH6100-E1 ідеально підходить для гарантування безпеки та зручного доступу в квартири, будинку, офіси та інші приміщення. Керування відбувається через інтуїтивно зрозумілий сенсорний екран і дев'ять сенсорних кнопок. Для зручного спілкування з відвідувачами передбачена функція гучного зв'язку (HandsFree). Пристрій також підтримує технологію PoE (Power over Ethernet), що спрощує його встановлення.
Однією з головних особливостей Hikvision DS-KH6100-E1 є можливість виходу в інтернет. Це дає змогу віддалено під'єднуватися до домофона з комп'ютера або смартфона, переглядаючи відео з під'єднаних камер у реальному часі або в архіві. Отже, ви завжди можете бути в курсі того, що відбувається у вашому домі, незалежно від вашого розташування. Крім того, пристрій може перенаправляти виклики на ваш смартфон, що дає змогу вам бачити, хто прийшов, навіть якщо ви не вдома.
Під'єднання до інтернету відбувається через Ethernet-кабель, а живлення — від блока живлення 12V DC (купується окремо) або через PoE (802.3af).
Пристрій працює з IP-відеокамірами й IP-відеопанелями, даючи змогу переглядати відео в реальному часі з дверних станцій та інших під'єднаних камер. Ви також можете настроювати функції пристрою відповідно до ваших потреб за допомогою чотирьох програмованих сенсорних кнопок, забезпечуючи зручне керування й персоналізацію.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 192 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.38 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 16 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 1 |
| Кількість підключаємих камер | 1 камера |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 0 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 120 × 120 × 21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 960х576 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, TVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 15.5 |