6 750 ₴
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6351-TE1 — обладнаний 7-дюймовим сенсорним TFT-дисплеєм із роздільною здатністю 1024 × 600. Металева рамка з алюмінію підкреслює стильний дизайн і довговічність пристрою. Домофон дає змогу приймати виклики, керувати доступом і переглядати відеопотік віддалено через мобільний застосунок Hik-Connect. Водночас для роботи не потрібне використання комп'ютера, що робить керування максимально зручним.
Процес настроювання гранично простий завдяки вбудованому майстру конфігурації. Всі параметри системи доступні на одному екрані, що спрощує роботу з пристроєм. Крім того, IP-домофон підтримує функцію надсилання голосових повідомлень у разі, якщо користувач не може відповісти на виклик. Це робить пристрій ідеальним вибором для тих, хто цінує надійність і функціональність в одному рішенні.
Hikvision DS-KH6351-TE1 інтегрується з мобільним застосунком, що дає змогу здійснювати віддалене керування й моніторинг у реальному часі. Пристрій не тільки відповідає за безпеку, але й спрощує повсякденні завдання, забезпечуючи зручний контроль доступу та комунікацію з відвідувачами.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 340 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.62 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5.2 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24.5 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 9 і більше |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Живлення від 12 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 16 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180×123×21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | AHD, TVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |