6 431 ₴
IP-відеодомофон Hikvision DS-KH6350-TE1 надає великі функції для підвищення безпеки та зручності. З його допомогою ви зможете не тільки контролювати доступ у свій дім або офіс, але й взаємодіяти з відвідувачами в режимі реального часу.
Оновлений користувацький інтерфейс UI V2.0 має покращене графічне меню, що спрощує налаштування та використання пристрою. Кольоровий сенсорний екран із діагоналлю 7 дюймів і роздільною здатністю 1024×600 відбиває зображення яскраво та чітко. Сучасний і тонкий дизайн пристрою органічно вписується в будь-який інтер'єр.
Модель DS-KH6350-TE1 сумісна з застосунком Hik-Connect для Android і iPhone, що дає змогу перенаправляти дзвінки на мобільний телефон і отримувати важливі повідомлення. Пристрій може зберігати фотографії під час натискання кнопки виклику та зберігати до 200 подій. Функція віддаленого розблокування дверей через клієнтське ПЗ або мобільний застосунок дає можливість відчиняти двері за допомогою смартфона або комп'ютера, перебуваючи в будь-якому місці.
DS-KH6350-TE1 підтримує під'єднання до 5 викликних панелей або моніторів. Пристрій також має входи для фізичних датчиків, як-от датчики руху, що дає змогу фіксувати певні події. Підтримується під'єднання до 8 датчиків, що працюють на основі замикання або розмикання контактів.
Ви зможете переглядати відео в реальному часі з відеопанелей і пов'язаних камер, що забезпечує контроль за обстановкою навколо вашого будинку або офісу. Підтримка SIP-протоколу дає змогу використовувати пристрій у багатоквартирних SIP-мережах без потреби створення окремої локальної мережі. DS-KH6350-TE1 можна під'єднати до домашнього роутера через Ethernet за допомогою крученої пари.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 350 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.56 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 25 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 5 |
| Кількість підключаємих камер | 5 камер |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Живлення від 12 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 5 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 175×113.5×21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | AHD, TVI, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |