7 088 ₴
IP-відеодомофон – інноваційний пристрій, створений для забезпечення безпеки та комфорту у вашому будинку чи офісі. З новим інтерфейсом UI V2.0 цей відеодомофон став ще більш зручним у використанні.
7-дюймовий кольоровий сенсорний екран з роздільною здатністю 1024×600 забезпечує високу якість відображення відео та яскраві зображення.
Завдяки функції PoE ви зможете під'єднати домофон до мережі через Ethernet-кабель, що спростить процес встановлення та заощаджує час та зусилля.
Зберігання повідомлень та зображень. Домофон дозволяє зберігати повідомлення та захоплені зображення на TF-карті, що забезпечує зручний доступ до них у будь-який час. Ви завжди зможете переглянути записи й дізнатися, хто відвідав вас за вашої відсутності.
За допомогою клієнтського програмного забезпечення або мобільного додатка ви зможете відчиняти двері вашого будинку або офісу віддалено. Це особливо корисно, коли ви знаходитесь вдалині від будинку та очікуєте гостей або доставку.
Перегляд відео в режимі реального часу з панелей викликів і підключених камер в режимі реального часу. Ви зможете контролювати те, що відбувається перед дверима та навколо неї у будь-який час і бути в курсі подій.
IP-відеодомофон – це надійний продукт, який забезпечить вам безпеку, зручність та контроль за доступом до вашого будинку чи офісу. Завдяки новому інтерфейсу користувача, якісному екрану та різним функціям, пристрій є ідеальним вибором для тих, хто цінує сучасні технології та комфорт у повсякденному житті.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.55 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 25 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 5 |
| Кількість підключаємих камер | 5 камер |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Живлення від 12 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 5 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 175×113.5×21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 17 |