


10 800 ₴
Домофон DS-KH8350-WTE1 - це мережевий відеореєстратор з 7-дюймовим IPS-дисплеєм і роздільною здатністю 1024х600, який може забезпечити якісну зйомку. IP відеодомофон Hikvision DS-KH8350-WTE1 оснащується загартованим склом, тому без проблем витримує незначні механічні удари шкоди для самого екрану. Володіє зручним оновленим призначеним для користувача інтерфейсом, що робить модель максимально зручною для всіх користувачів. Разом з таким обладнанням ви зможете переглядати живе відео з зовнішньої камери та панелі виклику.
Завдяки вбудованому Wi-Fi модулю значно спрощується процес монтажу, а також доступ до інтернету дозволяє переглядати все, що відбувається перед вашими дверима через смартфон, планшет або будь-який інший девайс з доступом до інтернету. Управління відеодомофоном здійснюється за допомогою механічних кнопок і сенсорного дисплея, які знаходяться під монітором. Встановлено мікрофон і динамік для двосторонньої розмовного зв'язку. Є можливість підключення між різними домофонами в офісі або будинку. Для локального зберігання всіх відзнятих матеріалів обладнано роз'ємом під карту пам'яті на 32 гігабайти.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Сірий |
| Загальні | |
| Вага | 355 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.82 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 6 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 23 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 9 і більше |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 16 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 180 × 140 × 22.4 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Сірий |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |