



8 550 ₴
Dahua DHI-VTH8621KMS-WP - це сучасний пристрій для керування доступом, що поєднує стильний дизайн і просунуті функції. Модель оснащена 7-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 1024 × 600, а вбудований Wi-Fi дає змогу легко під'єднувати його до системи безпеки без зайвих дротів.
Домофон працює на базі ОС LINUX і підтримує корисні функції, як-от відчинення дверей і режим «не турбувати». Живлення можливе як через 12 VDC, так і за технологією PoE (36-57 В, 0.35 A), що робить монтаж зручнішим. Елегантний сріблястий корпус чудово впишеться в сучасний інтер'єр.
Габарити пристрою становлять 185 × 147 × 22.4 мм, а вага брутто - 0.64 кг. Вбудований Ethernet-порт RJ-45 (100 Мбіт/с) забезпечує стабільне з'єднання, підтримуються мережеві протоколи RTSP, RTP, SIP, DNS і SSH. Діапазон робочих температур від -10 °C до +55 °C дає змогу використовувати домофон у різних кліматичних умовах.
Для інтеграції з системами безпеки передбачено шість тривожних входів і один релейний вихід. Аудіосистема включає вбудований динамік і мікрофон, забезпечуючи чіткий зв'язок.
Також передбачено локальне сховище з можливістю встановлення карти Micro SD до 64 Гб. Споживана потужність становить лише 6 Вт. Упаковка має компактні розміри 190 × 70 × 255 мм, що полегшує транспортування та встановлення.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Сріблястий |
| Загальні | |
| Вага | 390 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.64 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 25.5 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 4 |
| Кількість підключаємих камер | 4 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 64 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 185 × 147 × 22.4 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | DMSS |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Сірий |
| Ширина в пакованні (см) | 19 |