DNAKE E216 поєднує в собі функції аудіо- та відеоінтеркому, екстреного виклику, сигналізації безпеки та керування ліфтом. Пристрій підтримує зв'язок через протокол SIP 2.0 з IP-телефонами та IP-PBX, що забезпечує легку інтеграцію та налаштування. Домофон оснащений 7-дюймовим ємнісним сенсорним екраном і може працювати від PoE або адаптера живлення (DC 12V/2A). Він дає змогу моніторити до 8 IP-камер і легко інтегрується із системою керування ліфтом. Пристрій працює на базі системи Linux і має 64 MB RAM та 128 MB ROM. Передня панель виготовлена із пластику. Споживана потужність у режимі очікування становить 1.5 Вт, а номінальна потужність - 9 Вт. Для під'єднання використовується Ethernet порт RJ45 з адаптивною швидкістю 10/100 Мбіт/с, також передбачено RS485 і вихід живлення 12V/100mA. Відеодомофон підтримує до 8 входів для дверних дзвінків і 8 входів для сигналізації. Габарити пристрою становлять 195 x 130 x 14.5 мм. Робочий діапазон температур - від -10℃ до +55℃, а діапазон температур зберігання - від -40℃ до +70℃. Робоча вологість - від 10% до 90% (без конденсації). Дисплей пристрою - 7-дюймовий TFT LCD з роздільною здатністю 1024 x 600 пікселів. Аудіосистема підтримує кодек G.711 і функції ехоподавлення. Вбудовані мікрофон і динамік забезпечують якісне звучання. Для відео використовується кодек H.264. До комплекту постачання входять сам відеодомофон DNAKE E216 (без адаптера живлення), кріпильний кронштейн, набір кріпильних елементів і короткий посібник користувача. Вага пристрою становить 0.47 кг, а загальна вага коробки з 22 пристроями - 12.70 кг. Розмір подарункової коробки - 236 x 157 x 45 мм, а розмір картонної коробки - 535 x 500 x 170 мм.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnake |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 470 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.58 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 4 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 195 x 130 x 14.5 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 15.5 |