DNAKE E217W об'єднує функції аудіо- та відеозв'язку, екстреного виклику, сигналізації та управління ліфтом, підтримуючи протокол SIP 2.0 для зв'язку з IP-телефонами та IP-PBX. Завдяки зручному налаштуванню та встановленню, пристрій забезпечує високий рівень безпеки та зручності. Оснащений 7-дюймовим ємнісним сенсорним екраном, працює від PoE або адаптера живлення (DC 12V/2A), а також підтримує Wi-Fi та моніторинг до 8 IP-камер. Відеодомофон має слот для TF-карти та може підключатися через два мережеві порти.
Пристрій працює на базі системи Linux, має 128 MB оперативної та 128 MB вбудованої пам'яті. Передня панель виконана із пластику, а енергоспоживання становить 2 Вт у режимі очікування і 9 Вт під час роботи. Габарити відеодомофона становлять 195 x 130 x 14.5 мм, робоча температура - від -10℃ до +55℃, а вологість - від 10% до 90% (без конденсації).
Дисплей пристрою – 7-дюймовий TFT LCD з роздільною здатністю 1024 x 600 пікселів. Аудіосистема підтримує кодек G.711, лунозаглушення і DTMF, оснащена вбудованим мікрофоном і динаміком. Для відео використовується кодек H.264. До комплекту постачання входять сам відеодомофон DNAKE E217W (без адаптера живлення), кріпильний кронштейн, набір кріпильних елементів і короткий посібник користувача. Вага пристрою становить 0.47 кг, загальна вага коробки з 22 пристроями – 12.70 кг.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnake |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 470 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.58 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 4.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 195 x 130 x 14.5 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Dnake |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 15 |