

33 375 ₴
Dnake H618A працює на операційній системі Android 10 і забезпечує високоякісний аудіо- та відеозв'язок з панеллю виклику та між кімнатами через протокол SIP 2.0. Він також підтримує інтеграцію з хабом і датчиками Zigbee, сторонніми застосунками та системою керування ліфтами, додаючи додаткові функції безпеки для розумного будинку. Пристрій оснащений 10.1-дюймовим IPS LCD дисплеєм і може живитися від PoE або адаптера (DC12V/2A). Він підтримує до 16 IP-камер для моніторингу, має 2 ГБ оперативної пам'яті та 8 ГБ вбудованої пам'яті. Передня панель виконана з алюмінію, а корпус можна встановити на поверхню або використовувати як настільний пристрій. Відеодомофон також оснащений вбудованим мікрофоном і динаміком та Wi-Fi. Його розміри становлять 264.3 x 160 x 11.8 мм, а робочий температурний діапазон від -10℃ до +55℃.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dnake |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 800 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 1.04 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5.5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 31 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 1 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 264.3 x 160 x 11.8 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Dnake |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 19.5 |