14 131 ₴
NeoLight MEZZO Hybrid - це новий підхід в домофонії, тому що тепер можна до одного монітору одночасно під'єднати як аналогові, так і IP відеопанелі чи камери. Якщо ви звикли до знайомого 4-х дротового зʼєднання, або у вас вже є встановлений старий аналоговий відеодомофон і ви хочете просто його замінити на сучасну систему без заміни кабелю та мати всі переваги IP домофонії, то MEZZO Hybrid – це саме те, що ви давно шукали.
У той же самий час MEZZO Hybrid має всі властивості IP домофонів, але не потрібно бути IT спеціалістом, щоб його налаштувати. Все дуже просто та зрозуміло навіть для тих, хто ніколи не мав справи з IP системами.
Також монітор MEZZO Hybrid має такі можливості, як бездротове з'єднання монітору з IP панеллю виклику та IP камерами. Якщо в приміщенні вже зроблений ремонт і протягнути кабель немає можливості - під'єднувати IP панель виклику та інші монітори та IP камери до основного монітору можна через Wi-Fi. А підключити монітор до роутеру можна, використовуючи Wi-Fi або LAN з'єднання.
Завдяки підключенню до інтернету MEZZO Hybrid також дозволяє переадресовувати виклик з будь-якої відеопанелі на мобільний додаток "NeoLight" (iOS, Android), встановлений на смартфоні. Для коректної роботи необхідне лише стабільне інтернет-підключення у приміщенні, де знаходиться домофон, та у вашому смартфоні.
На додаток до всього, підтримка сигналу Full HD 1080р (1920х1080) від панелі AHD та до 5MP від панелі чи камери IP, 10.1" IPS екран з високою роздільною здатністю 1280 х 800, запис відео та аудіо за рухом одночасно на 4 канали, улюблена mp3 мелодія на виклик та інші переваги роблять Меццо Гібрид безперечним лідером серед інших відеодомофонів.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Neolight |
| Країна виробник | Німеччина |
| Діагональ екрану (дюйм) | 10.1" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 860 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.98 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 6.5 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 30 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 8 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 512 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В/Проти POE інжектора/Живлення від 12 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 10 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 255 х 180 х 23,5 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1280x800 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | NeoLight |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Німеччина |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 30 |