Відеодомофон Slinex Nexo 7 black — це сучасне рішення для контролю доступу з преміальним 7-дюймовим IPS-екраном. Модель поєднує сенсорне керування та підтримку відео високої чіткості для вашої безпеки.
Сенсорний IPS-екран з роздільною здатністю 1024×600 забезпечує чітку та соковиту картинку. Широкі кути огляду дозволяють бачити відвідувача без спотворень кольорів.
Пристрій підтримує сучасні стандарти відеосигналу AHD, TVI та CVI з роздільною здатністю до 1080p. Це гарантує деталізацію рівня 2 Мп для ідентифікації гостей.
Домофон дозволяє створити повноцінну систему спостереження завдяки підключенню додаткових пристроїв. Ви можете додати до 2 викличних панелей та 2 відеокамер одночасно.
Модель має вбудований блок живлення 100−240 В, що значно спрощує процес встановлення. Вам не потрібно шукати місце для прихованого зовнішнього адаптера.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Slinex |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Провідний |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 5 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 24 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 120 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 2 камери |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 128 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В/Живлення від 12 В |
| Особливості | Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 3 |
| Дротові інтерфейси | 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 190×124×23 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Провідні |
| Управління | Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |