6 424 ₴
Відеодомофон Arny AVD-731A (2 Mpx) IPS з Wi-Fi — втілює в собі сучасні технології та стильний дизайн. Висока роздільна здатність зображення, запис відео, відеодетектор руху, підтримка Wi-Fi, переадресація виклику на смартфон, широкі опції під'єднання додаткових пристроїв — цей відеодомофон доповнить вашу систему безпеки.
Яскравий і чіткий 7" IPS дисплей із роздільною здатністю 1024×600 пікселів, а також підтримка HD/Full HD відео, забезпечить контрастне та реалістичне зображення, необхідне для контролю вхідної зони.
Вбудований датчик руху активує автоматичний запис фото або відео у разі виявлення рухомих об'єктів. Фото та відео можуть бути записані на карту пам'яті до 256 Гб. Функція автовідповідача дає змогу зберігати голосові повідомлення.
Підтримка бездротової мережі Wi-Fi дає змогу переадресувати виклик на мобільний пристрій. Ви зможете переглядати відео на смартфоні та керувати замком через мобільний застосунок, доступний для Android та iOS.
Сенсорні кнопки Easy Buttons з підсвіткою, зручно розташовані збоку від екрана, забезпечують просте й інтуїтивно зрозуміле керування всіма функціями відеодомофона. Ви можете відкривати електрозамки, переглядати зображення з камер і панелей виклику, а також відповідати на виклики та переадресовувати їх, забезпечуючи контроль і безпеку вхідної зони.
Відеодомофон має додаткові відеовходи для під'єднання 2 панелей виклику й 1 камери, що дає змогу створити розширену систему відеоспостереження. Ви зможете отримувати сигнали від різних джерел і переглядати відео з різних точок вашого будинку або ділянки. Відеодомофон підтримує мультиформатний сигнал AHD/CVBS PAL/NTSC, визначення стандарту відбувається автоматично.
Стильний тонкий корпус завтовшки всього 19 мм, з вбудованим блоком живлення матиме органічний вигляд у будь-якому інтер'єрі.
Arny AVD-731A дає можливість розширити систему, під'єднавши до трьох додаткових моніторів Arny для роботи в інтеркомі. Це дає змогу приймати виклики та відчиняти двері з різних приміщень, а також вести переговори між пристроями та переадресовувати виклики.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | ARNY |
| Країна виробник | Україна |
| Діагональ екрану (дюйм) | 7" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Так |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Білий |
| Загальні | |
| Вага | 450 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.6 |
| Вбудована пам'ять | 100 фото |
| Висота в пакованні (см) | 4 |
| Гарантія | 12 місяців |
| Глибина в пакованні (см) | 15 |
| Діагональ екрану | 7" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 120 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Запис | Фото, Відео, Аудіо |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 1 камера |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | 256 |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | Вбудований блок живлення 220 В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | MicroSD |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 193x113x19 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 2 Мп (1920х1080) |
| Дозвіл екрану | 1024x600 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | ARNY Home |
| Стандарти відеосигналу | AHD, CVBS, NTSC, PAL, H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Україна |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP-відеодомофон, Аналоговий відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки |
| Колір | Білий |
| Ширина в пакованні (см) | 20 |