



3 885 ₴
DS-KH6110-WE1 обладнаний кольоровим сенсорним 4.3-дюймовим TFT-дисплеєм з роздільною здатністю 480x272 пікселів, який підтримує під'єднання IP-камери або IP-панелі виклику. Він дає змогу спілкуватися з відвідувачем усередині приміщення, забезпечуючи візуальний і аудіоконтроль без безпосереднього контакту.
Домофон створює безпечну і контрольовану зону доступу для квартири, приватного будинку, офісу або іншого житлового чи робочого приміщення. Завдяки вбудованому Wi-Fi, можна перенаправляти виклик з панелі виклику на ваш смартфон. Додатково пристрій підтримує дистанційне відкриття електрозамку зі смартфона.
Керувати домофоном можна через сенсорний екран і дев'ять сенсорних кнопок, а розмова з відвідувачем здійснюється в режимі гучного зв'язку (HandsFree). Пристрій також підтримує технологію PoE (Power over Ethernet), що спрощує його встановлення.
Функція виходу в інтернет дає змогу підключатися до домофону з віддаленого комп'ютера або смартфона і переглядати відеокамери системи. Ви можете спостерігати зображення в реальному часі та переглядати архів записаних відео.
Завдяки можливості переадресації виклику на смартфон, ви завжди будете в курсі, хто перебуває біля ваших дверей, навіть якщо ви не вдома. Підключення до інтернету можливе як через Ethernet-кабель, так і через Wi-Fi, що робить використання пристрою ще зручнішим.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Hikvision |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 192 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.38 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 16 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 1 |
| Кількість підключаємих камер | 1 камера |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 0 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +50°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 120 × 120 × 21 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 800x480 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | Hik-Connect |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |