
3 382 ₴
Монітор Dahua DHI-VTH2611L-WP-BE — оснащений 4,3-дюймовим сенсорним ємнісним TFT-екраном, який забезпечує яскраве і чітке зображення. Корпус монітора виконаний із міцного матеріалу АБС, стійкого до вологи (робоча вологість: 10–95 %, без конденсації) та здатний працювати при температурі від –10 °C до +55 °C.
Однією з головних особливостей монітора є можливість відкриття дверей за допомогою натискання кнопки на екрані. Також передбачено функцію "Не турбувати" (DND), яка дозволяє тимчасово відключити дзвінок або сповіщення, запобігаючи небажаним перериванням.
Монітор підтримує IP-спостереження, що дозволяє переглядати відеопотоки із зовнішніх камер на внутрішньому екрані. Додаткові можливості включають 4-канальний тривожний вхід та 1-канальний тривожний вихід, що забезпечує інтеграцію з іншими системами безпеки.
Монітор підтримує PoE (Power over Ethernet), що полегшує підключення до мережі. Можна використовувати як Ethernet-підключення, так і Wi-Fi, залежно від уподобань користувача. Режим зв'язку повністю цифровий, що дозволяє отримувати чітку передачу голосу і відео. Також передбачена можливість отримання текстових повідомлень на екрані.
Монітор також включає функцію керування ліфтом, що дозволяє контролювати доступ до різних поверхів. Кількість розширень залежить від типу об'єкта: для квартири можна підключити до 4 розширень, а для дому – до 9.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Dahua Technology |
| Країна виробник | Китай |
| Діагональ екрану (дюйм) | 4.3" |
| Інтерфейс | Бездротовий |
| Кількість абонентів | 1 |
| Конфігурація з'єднань | Загальна шина |
| Наявність блоку пам'яті | Ні |
| Стан | Новий |
| Тип встановлення | Накладної |
| Тип пристрою | Відеодомофон |
| Колір корпусу | Чорний |
| Загальні | |
| Вага | 210 г |
| Користувальницькі характеристики | |
| Ступінь захисту корпусу | IP54 |
| Бездротовий стандарт | 2.4 ГГц, Wi-Fi |
| Вага в пакованні, кг | 0.38 |
| Вбудована пам'ять | Немає |
| Висота в пакованні (см) | 7 |
| Гарантія | 24 місяці |
| Глибина в пакованні (см) | 19 |
| Діагональ екрану | 4.3" |
| Дисплей | Кольоровий |
| Тривалість розмови | 60 с |
| Доставка/Оплата | Доставка згідно з тарифами-вантажами |
| Канали | 1 |
| Кількість викличних панелей | 2 |
| Кількість підключаємих камер | 6 і більше |
| Комплектація | Відеодомофон, Інструкція, Кроншейн |
| Максимальний об'єм карти пам'яті, ГБ | Немає |
| Призначення | Для квартири, для приватного будинку, для офісу |
| Напруга мережі | От POE инжектора/Питание от 12В |
| Особливості | Wi-Fi, Датчик руху, ІЧ-підсвічування, Інтерком, Керуванням |
| Підтримка зовнішньої пам'яті | Немає |
| Підключаються моніторів | 4 |
| Дротові інтерфейси | LAN, RJ45, 1 x DC |
| Робоча температура | -10°C - +55°C |
| Розмова з відвідувачем | Гучний зв'язок |
| Розміри | 136 × 140 × 25.5 мм |
| Дозвіл відеосигналу | 960х576 |
| Дозвіл екрану | 480х272 |
| Розташування монітора | Підвісний |
| Регулювання | Вимкнення дзвінка, Вимкнення підсвітки, Вимкнення сигналу виклику, Рівень гучності, Яскравість |
| Сумісність | DMSS |
| Стандарти відеосигналу | H.264 |
| Країна реєстрації бренду | Китай |
| Країна-виробник товару | Китай |
| Тип | IP відеодомофон |
| Тип підключення | Бездротові, Дротові |
| Управління | Мобільний додаток, Сенсорні кнопки, Сенсорний екран |
| Колір | Чорний |
| Ширина в пакованні (см) | 16 |